Ocena:

TARGI ŚLUBNE Białystok 29 MARCA 2015


 

XV Podlaskie Targi Ślubne...

29 marca 2015

w godzinach 11:00 - 17:00

 

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku

ul. Św. Rocha 14

15-879 Białystok

 

​Wstęp: 10zł

Podczas Targów swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, salony ślubne, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.


W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków. W konkursach zostaną rozlosowane cenne nagrody.

Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.

Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej.

Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokaz czarnej magii i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych), pokazy makijażu, fryzur ślubnych, oraz występy par tanecznych! Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu.

Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj. Krisa i Dj. Bałtyka.


Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline

 

źródło: bialystokonline.pl

Komentarze

1 komentarz


czw., 20 paź 2016 12:58:01

~ HANIA78

Atrakcje dla gości na każdym przyjęciu są wazne, chyba nikt nie chce, żeby nasi gości się nudzili. Ja wpadałam na pomysł, że na swojej imprezie postawię fotobudkę. Spisała się świetnie. Po kilka głębszych moi goście byli zachwyceni możliwością robienia sobie fotek w zabawnych przebraniach i zabawnymi gadzetami jak maski, peruki itd....Korzystałam z oferty http://idealna-fotobudka.pl i byłam bardzo zadwolona, podaję linka bo ktoś będzie szukał tego typu atrakcji

  • Ocena:

Zostaw swój komentarz


Adres e-mail nie będzie widoczny w liście komentarzy

Wszystkie pola nalezy uzupełnić