Jesteśmy firmą prowadzącą darmowy, ogólnopolski portal ogłoszeniowym o tematyce ślubno-weselnej.

Projekt portalu powstał 1 czerwca 2013 roku , a 6 grudnia 2014 został umieszczony oficjalnie na serwerze.

Nie pobieramy żadnych opłat za dodane ogłoszenia (możliwość dodania tylko darmowych ogłoszeń), a portal utrzymywany jest wyłącznie z reklam oraz nieobowiązkowej, dodatkowo płatnej promocji ogłoszeń.

W każdej chwili UŻYTKOWNIK ma możliwość dodania lub usunięcia ogłoszenia, oraz ustawienia w koncie jego statusu( czy ma być widoczne czy nie)

Na naszym portalu każda osoba lub firma, związana z branżą ślubno-weselną, może znaleźć miejsce na umieszczenie własnej oferty.

JEDNO konto, WIELE ogłoszeń.

Jeśli świadczysz usługi w różnych kategoriach dodaj kilka ogłoszeń, tak by poszukujący usługi miał możliwość znalezienia oferty w kategorii, która go interesuje. Np. posiadasz salę weselną (dodaj ogłoszenie w kategorii Lokale) a także prowadzisz catering (dodaj do kategorii Gastronomia).

Treści ogłoszeń powinny zawsze nawiązywać do kategorii, w której zostały dodane.

 

Na portalu oferujemy możliwość umieszczenia dwóch rodzajów darmowych ogłoszeń:

- darmowych ogłoszeń drobnych: kupię, sprzedam, zamienię 

- darmowych ogłoszeń firmowych: oferty usług stałych z branży ślubno-weselnej 

 

Ponadto mamy w ofercie:

-  promowanie ogłoszeń (płatne dodatkowo)

Polega na wykupieniu punktów do wypozycjonowania danego ogłoszenia (w liście ogłoszeń) lub/i wykupienia usługi POLECANE, które również mogą być niezależnie pozycjonowane przez punkty.

O wykupionych punkach decyduje sam użytkownik. Kiedy, ile chce dodać oraz do którego ogłoszenia (na starcie każdy kto założy konto otrzymuje 15 pkt.)

Wszystkie opcje podane są w kontach użytkowników.

-  inne formy reklamy (płatne dodatkowo)

Indywidualnie ustalana forma reklamy na portalu np. banner, popup, wrapper .

Zainteresowanych prosimy o korespondencję mailową na adres kontakt@tablicaweselna.pl lub przez formularz kontaktowy ( https://tablicaweselna.pl/kontakt )

 

W ramach promowania portalu umieszczamy na facebook'u posty ogłoszeń, które dodawane są na naszym portalu, oczywiście BEZPŁATNIE . Wyłącznie nasza redakcja umieszcza posty pod adresem www.facebook.com/tablicaweselna , możliwość dodawania przez osoby trzecie jest zablokowana.

 

Jakiekolwiek uwagi, propozycje zmian odnośnie portalu są mile widziane.

W razie pytań prosimy pisać na adres kontakt@tablicaweselna.pl bądź skorzystać z formularza kontaktowego pod linkiem https://www.tablicaweselna.pl/kontakt .


Pozdrawiamy 
redakcja portalu tablicaweselna.pl