Pomoc

O portalu

Tablicaweselna.pl  to ogólnopolski , darmowy portal ogłoszeniowy o tematyce ślubno-weselnej.

Umieszczanie ogłoszeń na portalu tablicaweselna.pl jest całkowicie darmowe . Nie pobieramy opłat  oraz prowizji za publikowanie Twojego ogłoszenia .

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka zaawansowana pozwala wyszukać dane ogłoszenie w różnych kategoriach, które nas interesują.

Można nie znając nazwy bądź tytułu wyszukać  ogłoszenie wybierając jedynie zakres kategorii, powiatów czy województw. Możliwe jest także wyszukiwanie po określonym słowie kluczowym. Wpisując w pole przykładowo słowo „Fotograf” otrzymamy listę wszystkich ogłoszeń zawierających to konkretne słowo kluczowe. Filtry możemy łączyć – otrzymujemy wówczas zawężone wyniki wyszukiwania.

Rejestracja

Nowi użytkownicy portalu tablicaweselna.pl chcący dodawać ogłoszenia muszą dokonać rejestracji na naszym portalu. Wybierając tą opcję wypełniamy wszystkie wymagane pola zgodnie ze stanem rzeczywistym. Po akceptacji regulaminu oraz wysłaniu formularza otrzymujemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem założenia konta.

Klikając w ikonę zaloguj wpisujemy w odpowiednie pola nazwę użytkownika i hasło. Dane te podawaliśmy wcześniej w procesie rejestracji. W przypadku rejestracji przez portale społecznościowe należy podać nazwę użytkownika i zaakceptować regulamin , a następnie zalogować się aplikacją logującą.

Utworzenie konta potwierdzić linkiem wysłanym na adres e-mail.

Ogłoszenia

Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą należy wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na stronie ogłoszenia.

Aby zgłosić nieprawidłowe ogłoszenie kliknij na link ”zgłoś naruszenie” . Tylko osoby zalogowane mogą zgłaszać nieprawidłowości.

Jeśli przeglądając portal tablicaweselna.pl  znalazłeś interesujące Cię ogłoszenie i chciałbyś mieć do niego dostęp w każdej chwili, bez każdorazowego szukania na portalu, dodaj je do schowka.

Dodawanie ogłoszeń

Aby dodać ogłoszenie kliknij na czerwony przycisk „Dodaj darmowe ogłoszenie”, umieszczony w prawym górnym rogu portalu i wypełnij formularz.

Umieszczanie ogłoszeń na portalu tablicaweselna.pl jest całkowicie darmowe . Nie pobieramy opłat  oraz prowizji za publikowanie Twojego ogłoszenia.

Ogłoszenie będzie widoczne terminowo w zależności od wybranego pakietu.

 3 dni przed końcem wygaśnięcia emisji ogłoszenia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z zapytaniem o aktualność dodanego ogłoszenia z możliwością przedłużenia czasu jego publikacji na portalu tablicaweselna.pl . Jeśli nie przedłużysz emisji ogłoszenia zostanie ono w historii Twojego konta.

Każde kliknięcie w „Tak, pozostaw aktywne” przedłuży okres widoczności ogłoszenia na portalu tablicaweselna.pl i umieści je na górze listy ogłoszeń.

W każdej chwili możesz samodzielnie dokonać przedłużenia klikając „Przedłuż”, dostępne w usługach ogłoszenia pod nazwa „Aktywność na portalu” pod każdym Twoim ogłoszeniem w Moje konto > Moje ogłoszenia 

Nie można wielokrotnie wstawiać w tej samej kategorii ogłoszeń dotyczących tej  samej oferty .

Po zalogowaniu na portalu korzystając z Moje Konto > Moje ogłoszenia możesz zarządzać swoimi wszystkimi ogłoszeniami. Między innymi również je edytować, klikając „Edycja” przy wybranym ogłoszeniu.

 Do każdego swojego ogłoszenia możesz dodać 9 zdjęć o maksymalnej wielkości 2 MB każde.

 W formularzu dodawania ogłoszenia kliknij Dodaj zdjęcie i wskaż wybrane zdjęcia z komputera. Możesz zaznaczyć kilka zdjęć naraz.

Moje konto

Moje ogłoszenia 

Sekcja, w której masz dostęp do wszystkich swoich ogłoszeń dodanych na portalu.

W panelu tym możesz:

  • wyróżniać swoje ogłoszenia poprzez wykupione punkty : Moje ogłoszenia > Usługi
  • edytować treść swoich ogłoszeń : Moje ogłoszenia > Edycja
  • przedłużać czas publikacji swoich ogłoszeń , "Przedłuż" pojawi sie 7 dni przed koncem uslugi "Aktywność na portalu"
  • dezaktywować i aktywować swoje ogłoszenia : Wyłącz lub Włącz w zależności od stanu aktualnego

W sekcji tej masz również dostęp do informacji:

- o tym, jak dużym zainteresowaniem cieszyło się każde z Twoich ogłoszeń i ile razy było otwierane przez zainteresowanych użytkowników portalu ( ilosć wyświetleń),

- o dokładnej dacie, kiedy ostatni raz dokonywałeś aktualizacji Twojego ogłoszenia : Moje ogłoszenia > Historia ogłoszenia,

- o tym iloma punktami wyróżniłeś każde ze swoich ogłoszeń ,

- o tym, kiedy Twoje ogłoszenie stanie się nieaktywne : Moje ogłoszenia > Usługi (Czas emisji)

Wiadomości

W sekcji wiadomosći masz dostęp do wszystkich wiadomości wysłanych przez Ciebie  i do Ciebie , za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, dostępnego przy każdym ogłoszeniu.

Dla ułatwienia wiadomości te są powiązane z ogłoszeniem, którego dotyczą. Jeśli kilka wiadomości jest od/do tego samego użytkownika i dotyczy tego samego ogłoszenia są one zgrupowane w jednej konwersacji i w panelu widoczne jako jedna pozycja – tytuł ogłoszenia, którego konwersacja dotyczy.

Informujemy Cię również o tym czy rozmówca przeczytał wysłaną przez Ciebie wiadomość.

Komentarze

Sekcja ta pozwala na wystawienie opinii na temat konkretnego ogłoszenia.

Opcja dostępna jest  wszystkim osobom  na portalu tablicaweselna.pl . Jednakże wystawiony komentarz ukaże sie widoczny na portalu, dopiero po zatwierdzeniu go przez właściciela ogłoszenia, którego tyczy sie ów komentarz.

Schowek

 W sekcji Moje konto >Schowek masz dostęp do wszystkich swoich ulubionych ogłoszeń, zarówno aktywnych jak i nieaktywnych , w każdej chwili możesz usunąć je z ulubionych.

Historia

Tu zawarte są  daty dodania, deaktywacji/ aktywacji i aktualizacji ogłoszeń Użytkownika.

Dodaj punkty

Promowanie punktami polega na oznaczeniu ogłoszenia cyfrą. Cyfra oznacza ilość punktów promujących ogłoszenie . Im większa cyfra tym ogłoszenie będzie wyżej w wynikach wyszukiwania. 

Opcja dostępna jest przy każdym Twoim ogłoszeniu na liście ogłoszeń w panelu Moje konto > Moje ogłoszenia (Usługi)

 

Ustawienia

W tej sekcji masz możliwość wglądu i zmiany swoich danych kontaktowych i rejestracyjnych.

Wprowadzone w tej sekcji dane kontaktowe będą uzupełniały, z możliwością ich zmiany, odpowiednie pola w formularzu dodawania kolejnego ogłoszenia na portalu.

Tu masz również możliwość zmiany swojego adresu email, poprzez który odbywa się cała korespondencja z Tobą. Zarówno nasza jak i osób zainteresowanych Twoimi ogłoszeniami.

W odpowiedniej zakładce możesz zmienić hasło logowania na portalu.