HIT wesel – FOTOŚCIANKA + RAMA – ścianka za Parą Młodą – stare drzwi, selfie

Kategorie:
Ocena:


Fotościanka/selfieścianka to hit nadchodzącego sezonu – MUST HAVE! Jest to idealne miejsce to zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Parą Młodą czy grupą znajomych. Fotościanka wykonana jest z trzech par starych drzwi. Z jednej strony ścianka jest w kolorze szaro-białym z czarnymi przecierkami. Dzięki czemu pasuje do większości wystrojów sal weselnych. Natomiast jej druga odsłona zachowana jest w stylu rustykalnym (dąb rustykalny ze złoceniami). Sam decydujesz jaki chcesz mieć kolor! Do fotościanki zapewniamy podstawową dekorację: napis Para Młoda + bluszcz + żarówki Edisona.

Nasza fotościanka sprawdzi się również jako ścianka za Parą Młodą! Wówczas Twoje wesele nabierze wyrazistego charakteru i niepowtarzalności. Dodatkowo stworzysz niezapomniany klimat i zaskoczysz swoich gości ścianką, której jeszcze nie widzieli!

Ponadto fotościanka to idealny pomysł na tło fotograficzne do fotobudki. Dzięki niej zapewnisz gościom atrakcję i niesamowitą pamiątkę w postaci zdjęć. Dla osób, którzy wykonują sami fotobudkę DIY proponujemy proste rozwiązanie w postaci wynajmu foto ścianki i ramy do zdjęć. Zdjęcia zrobione w takiej odsłonie sprawią, że goście na długo zapamiętają Wasze oryginalne rozwiązania.

FOTOŚCIANKA (wynajem)
*349 zł wesele
*399 zł wesele + poprawiny

RAMA (wynajem)
*149 zł wesele
*199 zł wesele + poprawiny

FOTOŚCIANKA + RAMA (wynajem)
*399 zł wesele
*449 zł wesele + poprawiny

FOTOŚCIANKA do FOTOBUDKI/SMART BUDKI (jako tło fotograficzne)
*149 zł do każdego pakietu
www.smart-budka.pl

* W cenę wliczony jest transport drzwi, ich montaż i demontaż.
Fotościankę/ramę dostarczamy w promieniu 30 km od centrum Zielonej Góry. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).

W ofercie posiadamy również:
- FOTOBUDKĘ - Smart Budka - www.smart-budka.pl
- AUTA DO ŚLUBU - Smart Para - www.smart-line.pl
- NAPIS LOVE

W pakiecie jeszcze TANIEJ!

Niebawem nowe atrakcje ślubne!
Śledź nas na Facebook Zwariowane Wesela: https://www.facebook.com/smartlinepolska/

Działamy na terenie całej Polski!
Zadzwoń i sprawdź wolne terminy!

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz