Karykatury Portretowe rysowane na żywo

Kategorie:
Ocena:


???????????? Cześć, Kochani!

Mam przyjemność przedstawić wam niezwykłą atrakcję na waszym weselu - Karykatury rysowane na żywo przez mnie! Moje karykatury to nie tylko doskonała rozrywka, ale także wyjątkowy prezent dla waszych gości.

????️ Co mogę wam zaoferować:

Karykatury mojego autorstwa, które gwarantują uśmiech na twarzach waszych gości.
Każdy rysunek zajmuje około 5-10 minut na osobę, więc podczas wesela jestem w stanie narysować od 50 do nawet 100 osób!
Rysuję węglem lub ołówkiem na grubszym papierze o gramaturze 160, format A3, To dobrej jakości materiały, które zapewniają trwałość i estetykę rysunków.
Możecie pozować do karykatury pojedynczo, w parach.
Wykonane rysunki stają się natychmiastową własnością pozujących osób, dając im oryginalną pamiątkę z waszej niezapomnianej imprezy.

???? Cena:

Moja usługa wynosi 2200 zł za 6 godzin (z drobnymi przerwami). To doskonały sposób na uprzyjemnienie czasu waszym gościom. To doskonały zakres czasu, który pozwoli na stworzenie wielu karykatur dla waszych gości. Co więcej, istnieje możliwość przedłużenia usługi o dodatkowe godziny, jeśli tego będziecie potrzebować, co pozwoli dostosować się do indywidualnych potrzeb i wymagań waszego wesela.
Jeśli wasza lokalizacja wesela jest oddalona od Gorzowa Wielkopolskiego, doliczam ewentualny koszt noclegu i dojazdu. Jednak w odległości 50 km od Gorzowa nie doliczam opłaty za dojazd i nocleg.

???? Nie zwlekajcie z rezerwacją, ponieważ niektóre terminy są bardzo szybko zajmowane. To szansa na stworzenie wyjątkowej atmosfery na waszym weselu i sprawienie, że wasi goście będą mieli fantastyczną pamiątkę!

Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytania i pomogę zorganizować niezapomniane chwile podczas waszego wesela. ????????‍????????‍????

Wyróżnia mnie:

Interpretacyjny Styl Rysowania: Moje karykatury to nie tylko realistyczne przedstawienie osób, ale również ich interpretacja. To daje im charakter i oryginalność, które zapewne przyciągną uwagę gości.

Komiksowy Styl Rysowania: Mój komiksowy styl rysowania jest unikalny i dodaje humoru do każdej karykatury. To może sprawić, że goście poczują się komfortowo i zrelaksowani podczas pozowania.

Kreatywność w Reagowaniu na Osoby Portretowane: Moja zdolność do twórczego reagowania na osobę portretowaną, dostosowywanie rysunku do ich wyrazu twarzy i osobowości, dodaje głębi i wyrazistości każdej karykaturze.

Atmosfera Rozrywki: Mój sposób bycia podczas rysowania, rozmawianie i żartowanie z gośćmi, tworzy przyjemną i interaktywną atmosferę. To doskonały sposób na urozmaicenie wesela.

Rysowanie Całej Postaci: Rysowanie całej postaci, a nie tylko twarzy, to kolejny aspekt, który wyróżnia moją usługę. To może bardziej oddać charakter i styl każdej osoby.

Okolicznościowa Pieczątka: Możliwość dodatkowej okolicznościowej pieczątki z datą ślubu i imionami pary młodej to wspaniała pamiątka dla gości, która będzie przypominać im o waszym wyjątkowym dniu.

Moja oferta jest naprawdę wyjątkowa i dostosowana do stworzenia niezapomnianych chwil na weselu. To świetny sposób na zapewnienie rozrywki gościom i pozostawienie im pamiątki, która przetrwa wiele lat.

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!